pekelnyi_bulba (pekelnyi_bulba) wrote,
pekelnyi_bulba
pekelnyi_bulba

Читаю спогади районного гебіста. Про вербування. Не йшли на вербовку 1-2 відсотки радянських громадян. Такі потрапляли до в'язниць або ж їм перекреслювали життя. Частина вербувалася охоче, бо вірила, що їм довіряють щось справді важливе (потім такі люди зачасту потрапляли або в дурку або накладали руки, коли усвідомлювали, для чого направду їх завербували). Частину вербували не від імені КДБ (націоналісти, іноземні розвідки тощо). Частину залякували ,або ловили на криміналі (або спеціально влаштовували такі ситуації). А от про ще одну частину районий гебіст пише так:
"Однак були й такі, що поводилися так, ніби не їх вербують працівники, а вони працівників. Це природженні ділки, крутили, підлота й підлабузники. Вони примудрялися працювати тільки за гроші чи за інші блага. З таких потім виходили самі опери. У спецшколі нам розказували, що все Політбюро ЦК КПРС, а також усіх секретарів обкомів у всі часи набирали єдино з "архівної агентури".
Блять, та там же сама гебня та стукачі були. Та тут не то шо 25 - тут всі 125 років ще виругвати то прийдеться, якщо такими темпами давити ту наволоч, як зараз - тобто практично ніяк.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments