pekelnyi_bulba (pekelnyi_bulba) wrote,
pekelnyi_bulba
pekelnyi_bulba

Про далбайобів

 Приклад борцуна з толірастами і підірастами Михальчишина показує, як ВО"Свобода" упевнено крокує шляхом ,який колись проклали ОУН (б) - проголошення за собою ексклюзивного права на патріотизм та українськість. Всі підараси, одні ми патріоти. Цей лозунг колись підняли на прапори бандерівці і почали стріляти своїх же. Бо дуже вже хотіли бути керовниками національної революції. А як хто не хотів визнавати їхньої зверхнеості, то він значить ворог, таліраст і підіраст, і похуй, що він так само зі зброєю в руках воює за Україну. Воює не під нашим началом? Значить ворог, унтерменш, пірівадняк. А ще вони дуже вдало "забували" про те ,як їм колись пропонували виступити спільним фронтом, а вони відповідали, що "партизанка, то хуйня, нам давай загальнонаціональне повстання". А як пойняли, що партизанка - це саме воно, так давай її зразу під свою руку перебирати. По трупам своїх же братів-українців.  Да, а ще бандерівці добре вміли вдаватися до політичних профанацій, тіпу проголошення Держави в 41-му році. Толку - нуль, зате піар такий, що аж до сьогодні гримить.
 От і  Михальчишин у Львові вже заявив, що буде хуярити інтелігенцію, бо деякі її представники (принаймні, вони себе такими точно вважають) називають його однопартійців "фашистами" та "нацистами".  Тут Юру Михальчишина треба заспокоїти, він не фашист і не нацист. Він просто далбайоб, який старанно прогуляв всі уроки історії.
Виходити і войовничо пиздіти на камеру, як він буде виганяти з Києва синьожопу банду, це Юра молодець. Але бореться він поки що переважно з нічними клубами та гастрабайтерами, що працюють у церковні свята. 
 Якщо хтось досі думає, що "Свобода" за Українську Державу, то вони сильно помиляються. Бо "Свобода" ,поки що, бореться виключно за свою керівну посаду в цій державі. І місця в тій державі, панове, для багатьох з вас не знайдеться.
 
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 347 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal