pekelnyi_bulba (pekelnyi_bulba) wrote,
pekelnyi_bulba
pekelnyi_bulba

Війна за Вікіпедію

В минулому році на мене вийшли люди, що в українському сегменті Вікіпедії робили статтю «Українофобія». Вони попросили зробити їм ілюстрацію до статті, моє, так би мовити бачення цього явища. Вийшло в мене от що:


Люди сказали «дякуємо дуже» і повісили картинку у Вікіпедії , як одну з ілюстрацій до статті «Українофобія».
І що ви думаєте. Тиждень тому мені приходить лист від одного з авторів статті , з якого я двізнався, що малюнок мій (як зрештою і вся стаття ,про що трохи нижче) ,виявляється, комусь дуже муляє. Його видалили зі статті на підставі того, що я нібито «не давав змови на його розміщення». Вони, типу, тієї згоди не бачили, то значить я її і не давав. Це при тому, що в описі файлу було вказано, що я «передав малюнок в суспільне надбання через користувача вікіпедії Exlibris для використання на сторінках вікіпедії та будь-яких іншіх інтернет-ресурсах для ілюстрації явища українофобії (антиукраїнизма, україножерства, україноненавистництва тощо).». Але адміністрація Вікіпедії заявила, що ліцензія «Public Domain» ,яка стояла під малюнком, їм не канає, вони не «бачили», що це я особисто передав того малюнка, а користувачам ,які його розмістили, вони не довіряють. От його і видалили.
Тут слід зауважити, що статтю цю до Вікіпедії автори «пропхнули» з величезними складностями. Бо наразі адміністрація Вікіпедії активно «відробляє» підтримку ізраїльських та російських фондів, зачищаючи ресурс від незручного для Ізраілю та Москви наповнення. До речі ,стаття, до якої малювався малюнок, є найбільшою статтею по українофобії, до її створення долучилися журналісти УНІАН, які брали інтерв’ю у відомих українців. І от ця стаття виявляється дуже комусь незручна.
Так от. Автором цього малюнку:

що зображує татуйовану російським гербом та написом «СССР» руку, що намагається здерти кігтями малий державний герб України, є я – Віталій Січкарчук , також відомий ,як pekelnyi_bulba. І я , автор, добровільно передаю цю роботу (малюнок) у суспільне надбання (Public Domain) та віддаю усі права на використання цієї роботи в будь-яких цілях без будь-яких умов, в тому числі у інтернет енциклопедії «Вікіпедія».

А ще додам. Комусь завадив один малюнок. Ну, що ж, ви, шановні, їх отримаєте в такій кількості, що ви затрахаєтеся їх вилучати. Я докладу максимум зусиль, щоби всі та наволоч, що криється за терміном «українофобія», показилася і повиздихала від власної отруйної слини, яка вкриває їхні свинячі рила кожного разу ,як вони бачать чи чують щось українське.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 113 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →